UNIQA TU

"UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. wchodzi w skład Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. Inwestorem strategicznym Spółki jest austriacki holding ubezpieczeniowy – UNIQA Versicherungen AG funkcjonujący w 21 krajach. Korzenie polskich spółek UNIQA sięgają początku lat 90., co czyni je jednymi z najstarszych instytucji ubezpieczeniowych w kraju. Łączny kapitał zakładowy całej Grupy UNIQA w Polsce wynosi ponad 742 mln zł i stanowi gwarancję stabilności oraz gwarancję bezpieczeństwa finansowego zawieranych umów ubezpieczenia.

 

Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników, który w każdej chwili służy profesjonalnym doradztwem ubezpieczeniowym, oferujemy najwyższy standard obsługi i jakości oferowanych usług. Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie i na podstawie analizy potrzeb proponujemy warunki ubezpieczenia na miarę różnych oczekiwań. Naszą propozycję kształtujemy w elastyczny sposób aby sprostać wymaganiom naszych Klientów."

W razie pytań lub wątpliwości związanych z ubezpieczeniem szkolnym następstw nieszczęśliwym wypadków (NNW), prosimy o kontakt z pracownikami agencji ubezpieczeniowej PIB Ubezpieczenia sp. z o.o.:

 

Edyta Bachar
e-mail:
tel. kom.: 502 099 595

 

Joanna Markiewicz
e-mail:
tel. kom.: 519 877 830

 

PIB Ubezpieczenia sp. z o.o.
Biuro: ul. Ślężna 112/U9, 53-111 Wrocław
Siedziba: ul. Fiołkowa 3, 52-200 Wysoka