Grupa Allianz

"Od 1890 roku w Allianz na całym świecie pracujemy nad tym, aby zabezpieczyć naszych klientów w codziennym życiu i pomóc im z odwagą patrzeć w przyszłość.

Wśród nas są aktuariusze, doradcy i agenci, inżynierowie, prawnicy i eksperci od technologii. Córki i synowie, matki i ojcowie. Księgowi, inwestorzy i przedsiębiorcy. Wspólnie kształtujemy naszą branżę. Wiemy, jak ważne jest mieć u swego boku uczciwego partnera, który oferuje solidne rozwiązania. Dlatego staramy się robić to dobrze – z pasją, każdego dnia.

 

Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym. Świadczy kompleksowe usługi dla blisko 1,5 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. To stawia Grupę Allianz w czołówce instytucji ubezpieczeniowych w Polsce. Szeroka oferta Grupy Allianz w Polsce obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez sieć wyłączną, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i instytucje finansowe.

 

Dbamy nie tylko o rozwój biznesu, ale także o swoje otoczenie społeczne. Szczególnie ważne są dla nas inicjatywy, w których pomagamy utalentowanym młodym ludziom.”

W razie pytań lub wątpliwości związanych z ubezpieczeniem szkolnym następstw nieszczęśliwym wypadków (NNW), prosimy o kontakt z pracownikami agencji ubezpieczeniowej PIB Ubezpieczenia sp. z o.o.:

 

Edyta Bachar
e-mail:
tel. kom.: 502 099 595

 

Joanna Markiewicz
e-mail:
tel. kom.: 519 877 830

 

PIB Ubezpieczenia sp. z o.o.
Biuro: ul. Ślężna 112/U9, 53-111 Wrocław
Siedziba: ul. Fiołkowa 3, 52-200 Wysoka